Meistarklases uzņēmumiem

~2-3 stundu ilga praktiskā darbnīca pie Jums uzņēmumā. Meistarklases piedāvājam kādā no tēmām, kuras laikā tiks iedots īss ieskats teorijā, vairāk liekot fokusu uz praktiskiem uzdevumiem sevis labākai iepazīšanai, metodes apgūšanai un integrēšanai.

Pārmaiņas - mūsu ikdienas sastāvdaļa

Mūsdienu ritms ir aktīvs un pārmaiņas ir katras dienas sastāvdaļa. Vai esam tam gatavi un atvērti,  lai spētu pieņemt pārmaiņu pozitīvo pusi? Pārmaiņas ir tas, kas mūs virza uz priekšu un spēj radīt jaunas iespējas.

Apzināta savu stipro pušu izmantošana

Efektīvi un veiksmīgi vadītāji ir tie, kuri ļoti labi apzinās sevi un pārvalda savas emocijas un rīcības. Tajā iekļaujas arī savu personīgo stipro un ēnas pušu apzināšanās. Caur sevis iepazīšanu, vadītājs labāk apgūs principus, kā skatīties uz saviem darbiniekiem un veicināt arī viņos stipro pušu izpaušanos.

Job Crafting - darba darināšana

Gandrīz divdesmit gadu pētījumi ir pierādījuši, ka darba darināšanas pieeja var palīdzēt jebkuru darbu pārvērst sapņu darbā, tādējādi pasargājot organizācijas no darbinieku mainības, kā arī paaugstinot darbinieku produktivitāti, iesaisti darbā un sniegumu un pasargājot no profesionālās izdegšanas un citām kaitīgām stresa ietekmēm.

Darbs ar darbinieku dažādām attieksmēm

Līdzīgi kā sportisti spēles laukumā, darbinieks var būt gan aktīvs sava rezultāta sasniegšanā, gan ar zināmu pretestību. Apgūsim pieejas, kā veiksmīgāk ietekmēt un virzīt katru no tiem. Cilvēku dažādības apzināšanās palīdzēs izprast, kā veiksmīgāk sadarboties un vadīt cilvēkus atbilstoši tā brīža cilvēka attieksmei pret konkrēto jautājumu, mērķi, darba uzdevumu.

Kā pareizi pamosties - enerģija visai dienai

Šī ir nodarbība par to kā sagrupēt visu savu enerģijas daudzumu mērķa sasniegšanai. Kā mosties no rīta, kā pareizi aiziet gulēt, lai miegs būtu dziļš un nākamā diena produktīva. Kā izpildīt īsus, bet iedarbīgus antistresa vingrojumus savā darba vietā. Elpošanas noslēpumi un rezultāti no tiem!

Laika plānošana un darba organizācija

Vienkārši un viegli ieviešami praktiski padomi, kas veicinās laika plānošanu un efektīvāku darbu organizāciju. Visu uzdevumu sadalīšana četrās kategorijās pēc svarīguma un steidzamības. Nodarbībā dalībniekiem būs iespēja analizēt savus darba organizācijas paradumus un uzreiz veikt to uzlabojumus

Darījumu sarunas - māksla vienoties

Iegūsi pārliecību par sevi, par sāvam spējām veidot sarunu un panākt vēlamo kompromisu. Šīs zināšanas dos Tev spēku iet un panākt to, ko vēlies. Kā pareizi sagatavoties darījumu sarunām? Kā saprast, kad ir īstais brīdis uzsākt sarunu vešanu? Kā apzināt savas intereses un ieraudzīt rezultātus? Kā izveidot spēcīgu sarunu pozīciju?

Iekšējā komunikācija uzņēmumā

Vadības komandai dziļāka izpratne, kas uzņēmumā ir iekšējā komunikācija, kāpēc mums tā ir svarīga un ko ar to gribam sasniegt? Tā ir iespēja pāris stundu laikā saprast, kā attīstīt iekšējo komunikāciju tieši Jūsu uzņēmumā. 

Kā sakārtot personīgās un darba prioritātes?

Tā vietā, lai ļautu domām šauties 10 dažādos virzienos vienlaicīgi ir vērtīgi saprast un redzēt, kuras lietas un uzdevumi šobrīd patiesībā ir prioritātes. Šī nodarbība sniegs 3 efektīvas tehnikas ar kurām dalībnieki iemācīsies analizēt dažādas situācijas un izvirzīt prioritātes ātrāk un vieglāk.”Kur mūsu domas, tur mūsu uzmanība, kur mūsu uzmanība, tur arī rezultāti.” 

Sadarbības veicināšana ar teātra elementiem.

Aizraujošs un radošuma pilns komandas piedzīvojums ar vērtīgām atziņām un atgriezenisko saiti. pašrefleksijai. Nodarbībā dalībnieki tiek iepazīstināti ar teātrāliem procesiem, kas paveicami katram un tiek pasniegti dinamiski, kas palīdz cilvēkiem atvērties, uzdrīkstēties un rada vēlmi iesaistīties pakāpeniski un droši. 

Emocionālais intelekts - Emociju pārvaldība.

 Emocionālais intelekts ir spēja izprast savas jūtas un uz to pamata pieņemt pareizos lēmumus, tāpat arī izprast citu cilvēku jūtas un motivēt viņus. Daudzi līderības teorētiķi uzskata, ka tieši emocionālā intelekta līmenis nosaka vadītāja panākumus vai neveiksmes darbā ar cilvēkiem.


Izdegšana - kā atpazīt, palīdzēt un novērst.

Ir pazudis līdzsvars starp darbu un atpūtu – tu pastāvīgi izjūti atbildību par uzticēto darbu un centies visu pagūt pēc iespējas ātrāk, uzņemoties arvien jaunus un jaunus pienākumus. Šādos apstākļos ilgstoši funkcionēt nav iespējams, un var attīstīties situācija, kas ir tieši pretēja vēlamajam – organisms signalizē par pārslodzi ar fizisku diskomfortu un garīga rakstura traucējumiem. 

Ebru – gleznošana uz ūdens

Šī īpašā gleznošanas tehnika ir radusies senajā Persijā, arī šodien tā ir populāra Turcijā u.c. Austrumu valstīs. Tās burvība slēpjas tajā, ka tiek gleznots uz ūdens virsmas, veidojot dažādus rakstus ar īpaši sajauktiem krāsu pigmentiem, pēc tam zīmējums tiek pārnests uz papīra.

Vērot kā mākslinieks veido zīmējumu ir ļoti aizraujošs process, kas patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem. Meistarklasēs tās dalībniekiem ir iespējams pašiem izmēģināt veidot zīmējumu vai sajaukt krāsas, tam nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība. Nav jābūt priekšzināšanām, nav jāprot zīmēt.