• Sertificēta supervizore,Supervīzijas Apvienības biedre,profesionāls koučs, biznesa un koučinga trenere. 
  • Evijas profesionālā misija ir pēc iespējas vairāk uzņēmumu un organizāciju vadītājiem un darbiniekiem palīdzēt apgūt  “soft skills” iemaņas, lai veicinātu veselīgu psihoemocionālo stāvokli, mazinātu stresa līmeni un izdegšanas risku uzņēmumu darbiniekiem personīgā līmenī un līdz ar to – visā uzņēmumā. 
  • Vada individuālās un komandu supervīzijas un koučingu, apmācības komandām, apvienojot personīgo profesionālo pieredzi un akadēmiskās zināšanas.
  • Vairāk kā 15 gadu pieredze dažādos vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos, ieskaitot mārketinga aktivitāšu nodrošināšanu piecās valstīs, un 10 gadus pārvaldot komercnekustamo īpašumu un saistīto uzņēmumu.
  • Izglītība pedagoģijas un  sabiedrisko attiecību jomā,  vadībzinātņu maģistra grāds (vadības psiholoģija, supervīzija), profesionālā kouča, biznesa un koučinga trenera, “Process Skills Training” un  “Sculpturing in Systems, Groups, Organizations” sertifikācija.


________________________________Iepazīsti Evijas personību SmartEdu blogā "Stāstu maratons"._______________________________________

Video

Online kurss "Profesionālais stress darbā"

Kas ir stress, kā tas rodas, kādu ietekmi tas atstāj un kā to mazināt ikdienā.

________________________________

Ja vēlies, lai Evija vada apmācības vai pasākumus Tavā uzņēmumā

Sazinies ar mums

________________________________
0
 .