• SCCR dibinātāja un vadītāja. Viņas ceļš uz sistēmisko pieeju un sistēmisko sakārtojumu vadīšanu pirms desmit gadiem sākās Nīderlandes Helingera institūt (Bert Hellinger Instituut Nederland), turpinot attīstību Maskavas Sistēmisko risinājumu un konsultēšanas institūtā, pie Berta Helingera, Stefana Hausnera, Jana Jakoba Stama, Bibi Schreuder, Guni Baxa, Christine Essen un citiem starptautiski atzītiem speciālistiem pasaulē. 
  • Iveta šobrīd ir Nīderlandes B. Helingera institūta (BHIN) afiliētā trennere un pieder institūta sistēmisko pionieru kopienai.
  • Ivetas iepriekšējā pieredze ietver desmit gadu vadības un komandu koučinga sesiju vadīšanu, tajā skaitā, stratēģiskās sesijas. Sešpadsmit gadu biznesa trenera pieredze par sekojošām tēmām: vadības un līderības iemaņu pilnveide, koučinga iemaņas vadītājiem, komandas vadība, laika un mērķu plānošana, sapulču vadība. 
  • Iveta apguvusi biznesa koučingu (2009), ir NLP praktiķe (2012), profesionāli sagatavota trenere darbam ar auditoriju (2002, 2006, 2012), akadēmiskā izglītība ir starptautiskajā biznesā un ekonomikā.

________________________________

Ja vēlies, lai Iveta vada apmācības vai pasākumus Tavā uzņēmumā

Sazinies ar mums

________________________________