Online video apmācības

Mācies jebkurā laikā, jebkurā vietā. Online video kursi Tavas personības attīstībai. Viens kurss ir vidēji 1,5 - 3h ilgs, sadalīts 5-10 minūšu lekcijās. Lekcijas pārsvarā ir papildinātas arī ar praktiskajiem darbiem, lejuplādējamām darba lapām, papildus literatūras avotiem. Kursu var skatīties neierobežotas reizes, 1 gadu no tā iegādes brīža. Kursu tēmas tiek regulāri papildinātas. Nāc un veicini savu izaugsmi !


Uz Online apmācībām

Sava biznesa uzsākšana

Vēlies uzsākt savu biznesu? Apnicis strādāt citu labā? Nezini ar ko sākt? 

Tad šis ir tieši Tev! Ar koučinga un mentoringa palīdzību, Tev būs iespēja atrast savu virsotni un ceļu, kā līdz tai nonākt.

Ja Tev ir idejas vai nespēj izlemt, kas ir tiesi tas ko vēlies. Tad nāc un uzzini vairāk, kā rast tieši to, kas Tev ir pats piemērotakais. 


Uzzināt vairāk

NLP (neirolingvistiskās programmēšanas) konsultācijas

NLP ir praktiskās psiholoģijas virziens, kas sniedz mūsdienīgas un izteikti efektīvas tehnikas 3 dažādās jomās. 1. Personīgā izaugsme. 2.Komunikācija. 3.Darbs ar psiholoģisko komfortu.

Šīs konsultācijas ir īpaši vērtīgas tiem, kuri cītīgi meklē risinājumus personīgiem izaicinājumiem grāmatās, sarunās, jautājumos un semināros, taču ar apzināto prātu līdz galam pie vēlamā iznākuma nenonāk. NLP piedāvā dziļāku pieeju un bieži palīdz iekustināt procesu un atrisināt problēmas zemapziņas līmenī.


Uzzināt vairāk

Sistēmiskais koučings un konsultēšanaJūs izpratīsiet, kā jūsu klients ir daļa no lielākas sistēmas, kā jūs esat daļa no lielākas sistēmas; apgūsiet sistēmisko uztveri, zināšanas, iedarbību un intervences organizāciju un personīgā kontekstā, kā arī stiprināsiet savu personīgo apzinātību un būtisko iekšējo attieksmi – bez sprieduma, vērtējuma un nodoma.


Uzzināt vairāk