Par mums

✔  Mūsu mērķis ir sniegt inovatīvas, attīstošas un uz klienta sasniegumiem orientētas apmācības. 

✔  Mēs palīdzam sasniegt rezultātus, atrodot labākos risinājumus.

✔  Mēs esam aizrautīgi un ticam, ka nepārtraukti ir jāattīstās un jāvirzās uz jauniem mērķiem.

✔  Ticam, ka kvalitatīvas apmācības palīdz sasniegt jaunas virsotnes. 


Inga Kranāte

Online apmācību projektu vadītāja

SmartEdu dibinātāja. Ideju ģeneratore ar radošu un tehnisku pieskārienu. Patīk iegūt jaunas zināšanas un dalīties tajās ar citiem. Vienmēr meklē iespējas, kā palīdzēt citiem attīstīt sevi un saskatīt savu potenciālu.

Vairāk kā 10 gadu pieredze kā IT projektu vadītājai. Augstākā izglītība uzņēmējdarbībā. Papildinājusi zināšanas un ieguvusi izglītību arī pedagoģijā. Izglītojošo spēļu trenere skolās.

Ikdienā enerģiju iegūst atrodoties dabā. Patīk laiku pavadīt kopā ar ģimeni kopīgos velobraucienos.Zanda Kristovica

Uzņēmumu apmācību un mārketinga vadītāja

SmartEdu dibinātāja. Viena no radošajām personībām, kas atbild par komunikācijas jautājumiem ar klientiem un sadarbības partneriem.

Tic, ka jebkuram cilvēkam ir jātiecas uz sevis pilnveidošanu, jo tā tikai mēs spēsim būt laimīgāki un veidot labāku pasauli ap sevi. Nepārtraukti tiecas pēc jaunām zināšanām savas personības attīstībai.

Vairāk kā 8 gadus savā darba pieredzē ir bijusi saistīta ar personāla vadību un uzņēmumu vadību. Pēdējos 3 gadus strādājusi apmācību jomā, palīdzot sasniegt dažādu uzņēmumu izvirzītos mērķus.

Kā koučs vēlas saviem klientiem palīdzēt atklāt savu potenciālu darba jautājumos, sevis attīstības vai pārmaiņu lēmumu pieņemšanas risinājumos. 


Kitija Mangule

Apmācību video filmētāja un montāžas režisore

Bakalaura grāds - Televīzijas režisore.
Ikdienā pašnodarbināta persona ar 5 gadu pieredzi video filmēšanā un montāžā, foto un apstrādē.
Darbojusies kā aktrise un režisore  “Dramaturgu teātrī”. Praktizējusies kā montāžas režisore šovā „TV zvaigzne” –  „Kanāls2”. Filmējusi un montējusi video „Radio 5” youtube kanālam. 

Dzīvē un darbā ir nemitīgā lidojumā ar vēlmi augt un attīstīties. Brīvajā laikā aizraujas ar meditācijām, psiholoģiju, filosofiju, ezotēriku, zaļo dzīvesveidu, floristiku un kulināriju. Patīk bieži un daudz ceļot, līdzi ņemot fotoaparātu. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.