Sistēmiskais koučings un konsultēšana

Šīs apmācības ir piemērots ikvienam, kurš vēlas apgūt vai papildināt iemaņas strādāt ar sistēmfenomenoloģisko pieeju individuālā kontekstā, izmantojot sistēmisko koučingu un konsultēšanu. Dalībniekiem, kuri iepriekš ir pazīstami ar sistēmisko sakārtojumu vai skulptūras metodēm, šis kurss sniedz iemaņas darbam 1:1 formātā ar klientu, padziļina izpratni par sistēmiskajām dinamikām, kā arī piedāvā dažādas sistēmiskas tehnikas individuālam darbam (nav nepieciešama grupa, aizvietotāji un iemaņas darbam ar grupu).

Dalībniekiem, kuri līdz šim ir apguvuši klasisko koučingu biznesa vai lifecoaching kontekstā,  šīs apmācību programmas rada dziļu izpratni par to, kā strādāt ar klienta apzināto informāciju un arī daudz plašāku, sistēmisko materiālu. Tā sniedz atklāsmes par samezglojumiem un dziļiem resursiem pašu sistēmā, un rada spēju būt tiešām lietderīgiem priekš citiem. Dažreiz, atbalstot dziļus transformatīvus procesus organizāciju un personīgās dzīves kontekstā. Labs veids, kā koučiem paplašināt savu izpratni par koučingā izmantojamajām pieejām, apgūt papildus kompetences, piedzīvojot pāsizpētes procesus. Šis kurss ir piemērots tiem, kas ikdienā strādā ar citiem cilvēkiem un atbalsta viņu izaugsmi jebkurā dzīves jomā.

Jūs iestādiet sēklu, kas augs un dos bagātīgus, pārsteidzošus augļus. Jūs izpratīsiet, kā jūsu klients ir daļa no lielākas sistēmas, kā jūs esat daļa no lielākas sistēmas; apgūsiet sistēmisko uztveri, zināšanas, iedarbību un intervences organizāciju un personīgā kontekstā, kā arī stiprināsiet savu personīgo apzinātību un būtisko iekšējo attieksmi – bez sprieduma, vērtējuma un nodoma.

Sistēmiskais koučings un konsultācijas palīdz citā gaismā ieraudzīt arī tos simptomus, kurus klienti “atnes” risināšanai. Tādas bieži sastopamas problēmsituācijas kā izdegšana, fiziskas sāpes, attiecību sarežģījumi, neskaidrība attiecībā uz savu misiju dzīvē, jautājumi saistībā ar darba maiņu un karjeras attīstību, kā arī daudzi citi, sistēmiskā koučinga ietvaros tiek ieraudzīti citā gaismā, radot pamatu cita līmeņa risinājumiem.

Ja vēlies pieteikties šīm apmācībām, tad sazinies ar mums.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.