Sava biznesa uzsākšana

Vēlies uzsākt savu biznesu? Apnicis strādāt citu labā? Nezini ar ko sākt?

Tad šis ir tieši Tev! Ar koučinga un mentoringa palīdzību, Tev būs iespēja atrast savu virsotni un ceļu, kā līdz tai nonākt. 

Lai uzsāktu veiksmīgu uzņēmējdarbību, ir nepieciešams izprast daudz lietas. Ar ko tad sākt?

Izmantojot koučinga metodes, Tev būs iespēja atrast labāko rezultātu un idejas, kas ļaus ar atdevi un “mirdzošām acīm” veidot ko jaunu - savu.

Ar mentoringa metodēm Tu iegūsi manas zināšanas uzņēmējdarbības uzsākšanai un savu ideju realizēšanai. Tev būs stabils balsts, kas neļaus atslābt un sniegs atbalstu, tad kad Tev tas būs nepieciešams.

Uzsākot attīstības ceļu, vienosimies par tikšanās laiku, biežumu, mērķiem, lai Tu iegūtu maksimālo rezultātu!

Sava biznesa uzsākšanu Tu veidosi kopā ar izaugsmes treneri Zandu Kristovicu.

Zanda ir SmartEdu dibinātāja. Viena no radošajām personībām, kas atradusi savu ceļu, kā pilnveidot sevi un izmantot savu potenciālu.

Nepārtraukti tiecas pēc jaunām zināšanām savas personības attīstībai un tic, ka jebkuram cilvēkam ir jāveido ceļš uz sevis pilnveidošanu.

Savā darba pieredzē Zanda ir bijusi saistīta ar personāla vadību un uzņēmumu vadību. Vairāk kā 7 gadus strādājusi tūrisma nozarē. Pēdējos 3 gadus strādājusi apmācību jomā, palīdzot sasniegt dažādu uzņēmumu izvirzītos mērķus.

Kā koučs Zanda vēlas saviem klientiem palīdzēt atklāt savu potenciālu darba jautājumos, sevis attīstības vai pārmaiņu lēmumu pieņemšanas risinājumos.


----------------------------------------

Ja vēlies sasniegt ko vairāk, tad raksti [email protected] vai zvani 27717189, par tālāko vienosimies.