Risinājumi uzņēmumiem

Piedāvājam uzņēmumiem individuāli izstrādātus risinājumus uzņēmuma, vadītāju un darbinieku izaugsmei. Labprāt apmeklēsim Jūsu uzņēmumu personīgi, lai izvērtētu uzņēmuma vajadzības un izrunātu piemērotākos izaugsmes risinājumus. Sazinies ar mums un vienosimies par tikšanos.


Novērtēšana

Mūsu eksperti novērtē darbiniekus, vadītājus, procesus ar dažāda veida metodēm (intervijas, ēnošana, slēptais klients, audits u.c.)


Sistēmiskie risinājumi organizācijām

Praktiskā pārdošanas darbnīca ikvienam, kurš ir iesaistīts pārdošanas procesa vadībā vai pašā pārdošanas procesā. Tā ir piemērota gan uzņēmumu pārdošanas vadītājiem, pārdevējiem, gan uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem.


Vadītprasmes

Gan indivuduālas, gan grupu apmācības dažādu līmeņu vadītājiem savu prasmju attīstīšanai.


Koučings

Koučings - māksla ietekmēt cilvēka rezultativitātes paaugstināšanu, apmācību un attīstību. Mūsu eksperti parādīs kā strādāt ar darbiniekiem, kā strādāt ar klientiem, kā būt labākiem pašiem sev.


Mentorings

Mentoringa prasmju attīstīšana gan vadītājiem, gan darbiniekiem. Piedāvājam arī mūsu ekspertus kā jūsu mentorus.


Motivācija

Apmācības motivācijas veicināšanai vadītājiem un darbiniekiem. 


Stresa menedžments

Zināšanas par stresa veidošanos un praktizēšana stresa ietekmes mazināšanai. Mūsu eksperti un psihologi sniedz praktiskus vingrinājumus un padomus, lai uzlabotu Tavu un darbinieku dzīves kvalitāti. 


Klientu apkalpošana

Papildini un uzlabo pārdevēja prasmes ar mūsu ekspertu izstrādātajām praktiskajām apmācībām uz jūsu ikdienas piemēriem.

Spēļu elementi

Izmantojot ikdienas darbā spēļu elementus, varam padarīt ikdienas darbu interesantāku un radošāku. Mūsu eksperti sniedz zināšanas, kā ieviest savā darba vidē efektīvus spēļu elementus. Apmācības izmantojot dažādas spēļu elementus apvienojot, gan zināšanas, gan praktizēšanu, gan pozitīvas emocijas. 


Train the Trainer

Mūsu eksperti apmāca potenciālos jaunos trenerus, kuri vēlas kļūt par uzņēmuma iekšējiem treneriem. Dažāda līmeņa treneriem sniedzam nepieciešamās zināšanas kvalifikācijas celšanai. 


LEAN pieeja

Piedāvājam iespēju uzņēmumā iedibināt LEAN principus - klientam tiek sniegts tieši tas, ko viņš vēlas, tieši tad, kad viņš to vēlas, par atbilstošu cenu un pēc iespējas mazākiem zudumiem.

Komandu saliedēšana

Mērķtiecīga komandas darba pilnveide un saliedēšana. Spējam atrast labāko risinājumu jūsu komandas saliedēšanai un svinīgiem pasākumiem.