• Iekšējās komunikācijas stratēģiskā konsultante. Biznesa psiholoģija, komunikācijas vadība un organizāciju sistēmas  ir Ievas profesionālā aizraušanās un sirdslieta jau vairāk nekā 17 gadus.
  • Profesionālā pieredze ir saistīta ar stratēģiskas komunikācijas vadību un darbinieku iesaisti dažādos organizācijas dzīves ciklos, gan stabilitātē, gan pārmaiņās, gan arī krīzēs.
  • Šobrīd paralēli savai profesionālajai darbībai, konsultējot un trenējot uzņēmumu vadītājus un komandas, izstrādā doktora disertāciju “Iekšējās komunikācijas funkcija un tās stratēģiska vadīšana” - tas nozīmē dziļu, fundamentālu izpratni par biznesa procesiem un iekšējās komunikācijas lomu uzņēmumu attīstībā. Uzstājusies vairākās starptautiskās un Latvijas mēroga konferencēs, prezentējot tēmas, kas saistītas ar dažādiem darba vides aspektiem un komunikāciju.
  • Sertificēts APC koučs, un ieguvusi Berta Helingera Institūta un Systemic Constellation Center Riga sertifikātu “Organizācijas sistēmdinamikas un sistēmiskie sakārtojumi”. Tas ļauj iekšējās komunikācijas problēmjautājumos saskatīt cēloņus un risināt tos kompleksi, kombinējot stratēģisko pieeju ar sistēmiskā koučinga un sakārtojuma metodēm.

________________________________Iepazīsti Ievas personību SmartEdu blogā "Stāstu maratons"._______________________________________

Online kurss "Kā kļūt pa izcilu vadītāju"

Kā vadītājam apzināties un izmantot komunikācijas spējas, lai kļūtu par izcilu vadītāju.

________________________________

Ja vēlies, lai Ieva vada apmācības vai pasākumus Tavā uzņēmumā

Sazinies ar mums

________________________________

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.